Kocasını yatağa bağlayıp sevgilisini izlemesi için çağırdı

0
513

KKTC’de eşi O.Ç. gözlerini bağlayıp yatağa bağlayan H.Ç. sevgilisi Z.T.’yi odaya alıp kocasıyla sevişmeye başladı. Bu sırada kıskançlık krizi geçiren sevgili önce O.Ç.’yi daha sonra da H.Ç.’yi dövdü. Karakola giden O.Ç. eşi ve sevgilisinden şikayetçi oldu, H.Ç. ve Z.T. tutuklandı.‘Fantezi yapacağız’ deyip eşini yatağa bağlayan ve gözlerini bezle kapatan kadın, bu sırada 4 yıllık sevgilisini gizlice odaya aldı. Karı-kocanın sevişmesini izlerken kıskançlık krizine giren sevgili her ikisini de dövdü.

Vatan gazetesinden Çağdaş Ulus’un haberine göre KKTC’de Girne Alsancak’ta bir çocuk annesi olan H.Ç., sevgilisini, kocasıyla birlikte cinsel ilişkiye girdiği sırada izlemesi için yatak odasına aldı. Kocasını ellerinden ve ayaklarından yatağa bağlayan, gözlerini de kapatan H.Ç., sevişmeye başladı.

Sevgilisi hem kocasını hem de onu dövdü

Bu sırada fanteziyi izlemek için odaya giren Z.T., kıskançlık krizine girdi. Aniden öfkelenen Z.T. daha fazla dayanamayıp önce sevgilisi H.Ç.’yi yataktan attı, ardından da eli ayağı bağlı koca O.Ç.’yi darp etti. Kavgayı ayırmaya çalışan H.Ç. de sevgilisinden dayak yedi. Olayın ardından Lapta Polis Karakolu’na gidip şikayetçi olan koca O.Ç., karısı ve sevgilisinden şikayetçi oldu. Şikayetin ardından polis tarafından gözaltına alınan Z.T. ve H.Ç., tutukluluk talebiyle dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme, zanlıların 3 gün tutuklanmasına karar verdi.

Kocanın yakınları saldırdı

Tutuklama sonrası salondan çıkarılan genç kadın ve sevgilisine ise mağdur kocanın yakınları saldırdı. Çıkan olaylar sonrası, Girne Ceza Davaları Yargıcı, mahkeme salonundan dışarıya çıkarak olaylara karışan herkesin tutuklanmasını emretti. Verilen emir sonrası 2’si erkek olmak üzere toplam 5 kişi tutuklandı.
sex shop

sex shop

Fantezi yapalım diye kandırdı, ölesiye dövdü

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.