Reis-i Cumhur Erdoğan AK Parti İftarında Konuştu

0
568
Reis-i Cumhur Erdoğan AK Parti İftarında Konuştu
Reis-i Cumhur Erdoğan AK Parti İftarında Konuştu

Reis-i Cumhur Erdoğan, AK Parti’nin gerçekleştirdiği Ankara’da yapılan iftar yemeğinde konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şu şekilde:

“14 YILDA CUMHUR İLE CUMHURİYETİ BULUŞTURDUK”

“Türkiye devlet millet ilişkilerinde cazanın hep Ankaraya çıkarıldığı sorunlu zamanlar atlatmıştır. Biz 14 yılda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle Cumhur ile Cumhuriyeti bir araya getirdik. Milletimizin Ankara’ya bakış açısını da değiştirdik. Bu süreçte Ankara da kendisini değiştirdi.

ANKARA O GECE GAZİ ÜNVANINI KAZANMIŞTIR

15 Temmuz gecesi tankların altına kendini atan milletimle gurur duyuyorum. Milletimiz göğsünü siper ederek tankların altına yattı. İman işte böyle bir durum. Bir tarafta imanlı aziz millet vardı diğer tarafta imanını kaybetmiş bir hainler grubu vardı. Ankara 15 Temmuz darbe kalkışmasında gösterdiği kahramanlıkla Gazi ünvanını hak etmiştir. Ankara’da o gece 149 vtandaşımız şehit düştü. O gece yaralanarak gazilik şerefine erişen Ankaralıların sayısı bin 222.

2019’A KADAR DURMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMELİYİZ

Hükümet olarak bize düşen görev bu şehri yaraştığı hizmetleri daha da çoğaltarak ulaştırmaktır. Her bölgede Ankara’yı uluslararası seviyede bir marka şehir konumuna getirmek için çalışıyoruz. Bunun için milletimizin gönlünde bize verdiği yeri daha da güçlendirmeliyiz. Hızla kentsel dönüşümü tamamlamak durumundayız. Kaçak inşaat, gece kondular bütün bunlar bizim gerçekleştireceğimiz düzenlemeyle  halletmemiz gerek. 2019 seçimlerine dek kapısını çalmadığımız ev, tokalaşmadığımız el kalmayacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.