sinop-haber 2 Eylül 2017 Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

0
409
sinop-haber 26 Ağustos 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (1085. hafta)
sinop-haber 26 Ağustos 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (1085. hafta)
Sayısal Loto’nun sonuçlarını belirlemek üzere bu akşam bir araya gelecek MPİ yetkilileri şans oyunları meraklılarının heyecanla beklediği çekilişi gerçekleştirecek. 2 haftadır devreden ve ikramiye tutarı 4,5 milyon TL’yi aşan oyunda devreden ikramiye tutarı 3,5 milyon TL olarak açıklanmıştı. Peki, Sayısal Loto’da 2 Eylül 2017 çekilişi saat kaçta yapılacak?

Sayısal Loto sonucu 4,5 milyon TL’yi aşan yeni ikramiyenin sahibini belirleyecek. Yetkili heyetin noter huzurunda gerçekleştireceği çekilişte 6 şanslı numara belirlenecek. İşte, Milli Piyango İdaresi’nin en çok tercih edilen oyun türlerinden olan Sayısal Loto’nun 2 Eylül çekilişi hakkında bilinmesi gerekenler…

SAYISAL SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANIYOR?

Bu akşam MPİ’nin Ankara, Balgat’ta bulunan salonunda gerçekleştirilecek çekiliş kuruma ait internet adresi üzerinden de canlı olarak izlenebilecek. 21:15’te görevli olan heyet ve noter huzurunda düzenlenecek çekilişte 6 şanslı rakam belirlenecek. Yaklaşık 5 dakika sürecek çekilişte tek küre içerisinden 6 rakam tespit edilecek ve 21:20 civarında çekiliş sona erecek. Resmi sonuçlar ile kazanan il ve ilçe açıklaması 21:30 sularında duyurulacak. Öte yandan büyük ikramiyeyi kazanan talihli kişi çıkmaması halinde tutar bir sonraki haftaya devredilecek.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINA GÖRE KİMLER İKRAMİYE ALABİLECEK?

Her cumartesi MPİ tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen çekilişler 21:15’te “mpi.gov.tr” adresinden canlı olarak takip edilebiliyor. Çekiliş sonuçlarına göre ikramiye almaya hak kazanan kişiler ise küre içerisine bırakılan toplar arasından seçilen 6 rakamdan 3 ve fazlasını bilenler oluyor. Tespit edilen 6 rakamın tamamını doğru tahmin eden kişiler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanırken 6 rakamı doğru tahmin eden kişi çıkmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir sonraki haftaya devrediyor.

İkramiyelerin ödenmesine ilişkin kurumdan paylaşılan bilgiler ise şöyle;

· (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
· (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
· (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.