sinop-haber 26 Ağustos 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (1085. hafta)

0
400
sinop-haber 26 Ağustos 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (1085. hafta)
sinop-haber 26 Ağustos 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (1085. hafta)
MPİ Sayısal Loto’nun sonuçlarını 1085’inci hafta çekilişine ait bilgileri verdikten sonra gerçekleştirdiği canlı yayında açıkladı. Kurum tarafından önceki hafta düzenlenen çekilişte 4 rakamın art arda çıkması nedeniyle tahmin etmesi zor bir sonuç ortaya çıkmıştı. Peki, Milli Piyango’nun en çok tercih edilen loto oyunlarında çekilişler saat kaçta yapılıyor?

Sayısal Loto sonuçları üç milyon lirayı aşan ikramiyenin sahibini belirlerken rakamlar bu kez 40’lı sayılardan çıktı. Kurum tarafından düzenli olarak her cumartesi gerçekleştirilen çekilişlerde geçtiğimiz hafta 6 rakamdan 5’inin 10’lu numaralardan çıkması nedeniyle tahmini zor bir sonuç ortaya çıkmıştı. İşte, MPİ’nin çekiliş saatleri ve ikramiyeler ile ilgili detaylar…

26 AĞUSTOS SAYISAL SONUÇLARI: 39,43, 44, 14, 49,36 

SAYISAL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Bu akşam MPİ’nin Ankara, Balgat’ta bulunan salonunda gerçekleştirilecek çekiliş kuruma ait internet adresi üzerinden de canlı olarak izlenebilecek. 21:15’te görevli olan heyet ve noter huzurunda düzenlenecek çekilişte 6 şanslı rakam belirlenecek. Yaklaşık 5 dakika sürecek çekilişte tek küre içerisinden 6 rakam tespit edilecek ve 21:20 civarında çekiliş sona erecek. Resmi sonuçlar ile kazanan il ve ilçe açıklaması 21:30 sularında duyurulacak. Öte yandan büyük ikramiyeyi kazanan talihli kişi çıkmaması halinde tutar bir sonraki haftaya devredilecek.

ÇEKİLİŞLER NASIL İZLENİR?

Her cumartesi MPİ tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen çekilişler 21:15’te “mpi.gov.tr” adresinden canlı olarak takip edilebiliyor. Çekiliş sonuçlarına göre ikramiye almaya hak kazanan kişiler ise küre içerisine bırakılan toplar arasından seçilen 6 rakamdan 3 ve fazlasını bilenler oluyor. Tespit edilen 6 rakamın tamamını doğru tahmin eden kişiler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanırken 6 rakamı doğru tahmin eden kişi çıkmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir sonraki haftaya devrediyor.

Kurumdan yapılan ikramiyelerin ödenmesine ilişkin açıklama ise şöyle; Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

·         (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

·         (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

·         (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.