sinop-haber AB Bakanı Ömer Çelik’ten “racon” açıklaması

0
377
sinop-haber AB Bakanı Ömer Çelik'ten
sinop-haber AB Bakanı Ömer Çelik'ten "racon" açıklaması
Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Kimilerinin şahsım adına adeta racon kestiği anlaşılıyor, racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim’ sözlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. ‘Bu işe nokta koyuldu’ dedi.

Ömer Çelik NTV televizyonunda katıldığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kimilerinin şahsım adına adeta racon kestiği anlaşılıyor, Racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim” sözlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çelik’in açıklamaları şu şekilde;

Bakıyorsunuz Anadolu’da AK Parti’nin sivil ayağı denilerek oradaki idarecilerle belli ilişkiler geliştirmeye çalışıyorlar. Bu tip olaylarda çok hassasız. Bazen de bazı kişiler çıkıyor, belli kişiler AK Parti’nin içinden konuştuğunu iddia ederek açıklama yapıyor. Bu konularda son zamanlarda daha hassas olmak gerekiyor. Sosyal medya büyük bir okyanus. AK Partili siyasetçilere nasıl AK Partili olması gereken mesajlar da oluyor. Cumhurbaşkanımız tarafından dile getirilmiş olması bu işe artık bir nokta konulduğu anlamına geliyor.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.