sinop-haber Adil Öksüz: Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunacağım

0
383
sinop-haber Adil Öksüz: Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunacağım
sinop-haber Adil Öksüz: Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunacağım
FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz ile isim benzerliği nedeniyle zor günler geçiren sebze ve meyve toptancısı Adil Öksüz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın kamuoyundaki iddialarının kendilerini derinden üzdüğünü söyledi. Öksüz, iddialar nedeniyle CHP’li Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, bir gazetede ve bazı haber sitelerinde de yer alan FETÖ’nin ‘Hava Kuvvetleri İmamı’ firari Adil Öksüz’ün,

Manisa’nın Salihli ilçesindeki sebze- meyve halinde toptancılık yapan 4

‘Suç duyurusunda bulunacağım’

‘Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade eden Öksüz, “Milletvekilinin bu açıklaması hoşuma gitmedi. Pazartesi günü Bülent Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Kimseyi rahatsız etmeye, kimsenin düzenini bozmaya hakkı yoktur. Böyle kalkıp da belgelerin arkasına sığınıp, devletimizi ve hükümetimizi kötülemenin bir anlamı yok. Doğru şeylerle gelsinler, hep birlikte hareket edelim. Böyle yalan yanlış şeylerle gelip de bizi rahatsız etmelerini uygun bulmuyorum… Buyursun gelsin. Belgelerle karşısında olacağız” dedi.

‘İlk etapta şaşırıyorlar’

İsim benzerliği nedeniyle fazla bir sıkıntı yaşamadığının altını çizen Adil Öksüz, “Adil Öksüz ismini görenler ilk etapta şaşırıyor. Ama bayrağını, vatanını seven insana kimse bir şey demez. Ne savcı, ne polis, ne de jandarma, kimse de bir şey yapmaz. İsmimle hiç sorun yaşamıyorum. Salihli’de bilinen bir insanım” şeklinde konuştu.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.