sinop-haber Almanya Dışişleri Bakanı’na seslendi: Sen kimsin, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kim?

0
375
sinop-haber Almanya Dışişleri Bakanı'na seslendi: Sen kimsin, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kim?
sinop-haber Almanya Dışişleri Bakanı'na seslendi: Sen kimsin, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kim?
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Türkiye’de bazı siyasilerde ‘Recep Tayyip Erdoğan kompleksi’ olduğunu, bazı partilerin “Keşke bizim genel başkanımız olsa” dediğini öne sürdü.

Çorum’da konuşan Bozdağ, “Bazılarında ‘

Bozdağ, kendi partisindeki 2019 hazırlığını atlayıp diğer partilerin aday arama telaşına girdiğini söyledi: “Anayasadan haberi yok adamın. ‘Ben olmayacağım, yani biz başka birini bulacağız.’ O zaman CHP’li seçmenler ya da aziz Türk milleti sen iktidar olmayacaksan, iktidara talip değilsen sana niye oy versin? İktidara talip olanlara oy verilir. Kendi iktidara talip değil. Başka birileri talip olacak, o ‘Ben kukla olarak onu yöneteceğim’ hesabı yapıyor. Almanya, Avrupa’sı başka ülkeleri ‘Biz de böyle bir kukla isteriz’ dedikleri gibi herkes bir kuklayı alıyor. Emin olun bu millet kuklayı, kuklacıları sevmez. Kuklayı ve kuklacıyı aklışlayanları da asla sevmez. Allah’ın izniyle bu hesap tutumayacaktır.”

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.