sinop-haber Apartman yöneticisini tek kurşunla öldürdü

0
359
sinop-haber Apartman yöneticisini tek kurşunla öldürdü
sinop-haber Apartman yöneticisini tek kurşunla öldürdü
Samsun’da bir kadın kapısına gelerek “Eve kimin gelip gittiği belli değil” diyen apartman yöneticisini tabanca ile öldürdü

Samsun’da bir kadın, apartman yöneticisi şahsı tabancayla vurarak yaraladı. Olay, Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi.

Apartman yöneticisi olduğu öğrenilen Muhammet Atila ile apartmanda bulunan kiracı Döne Y. (24) arasında sözlü tartışma yaşandı. Apartman yöneticisi olan Muhammet Atila, genç kadının kapısını çalarak iddiaya göre, “Eve kimin gelip gittiği belli değil. Her gün farklı kişiler geliyor. Biz bu durumdan rahatsızız. Aidat da ödemiyorsunuz” diye ikaz etti.

Bunun üzerine sözlü tartışma büyüdü. Daha sonra evde bulunan tabancayı alan kadın, apartman yöneticisini sırtından vurdu. Kanlar içinde yere yığılan yönetici, olay yerine gelen ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Silahla yaralama olayını gerçekleştiren Döndü Y. ise suç aletiyle birlikte gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay anında evde bulunan bir kadın da gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.