sinop-haber Atletli belediye başkanı önce kahvaltı yaptı, sonra yangın söndürdü

0
315
sinop-haber Atletli belediye başkanı önce kahvaltı yaptı, sonra yangın söndürdü
sinop-haber Atletli belediye başkanı önce kahvaltı yaptı, sonra yangın söndürdü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Adalet Yürüyüşü” sırasında karavan içinde yemek yerken çektiği atletli fotoğrafla ilgili tartışmalar sürerken, Tunceli’nin Hozat İlçesi Belediye Başkanı Celaleddin Polat, hem atlet tartışmasına hem de Tunceli’de terör örgütlerine yönelik operasyonlar sırasında çıkan ve söndürülmeyen orman yangınlarına isyan etti. Polat, önce belediye personeliyle atletli halde kahvaltı yaptı, sonra yangın söndürmeye gitti.

Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, Hozat merkezde önce belediye çalışanlarıyla atletli kahvaltı yaptı, sonra o halde orman yangınlarını söndürmeye gitti.

Atletli kahvaltı fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Celaleddin Polat, “Sabah halkımızla simit cay ve gundemi konuşuyorken atletli olduğumuzu farkettik. Atletin gündemi değiştirdiğini gördük… Atletli Hozat Halkından ÜLKEME selam.” notunu düştü.

Bölgede süren ve bir türlü söndürülemeyen orman yangınları için isyan eden Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, bu kez de atletli belediye personeliyle orman yangınlarını söndürmeye gitti.

Söz konusu görüntüyü sosyal medyada paylaşan Celaleddin Polat, “Yangını atletlerle söndürüyoruz. Bakalım orman yangınları mı gündemi belirleyecek yoksa, atlet mi?” dedi.

Polat, yangınların söndürülmeyişine ve Hozat halkının kendilerini yalnız bırakmasına ise isyan etti.
 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.