sinop-haber Devlet Bahçeli: ‘Kör Niko öne geçti, ben de ona yanıyorum!’

0
388
sinop-haber Devlet Bahçeli: 'Kör Niko öne geçti, ben de ona yanıyorum!'
sinop-haber Devlet Bahçeli: 'Kör Niko öne geçti, ben de ona yanıyorum!'
MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu. Sosyal medyada tartışılan ‘Kör Niko’ benzetmesine açıklık getiren Bahçeli, “Kör Niko Türkiye gündeminin önüne geçti, ben de ona yanıyorum” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu. Bahçeli, ”

“Süreci takip ediyoruz”

“Kör Niko’nun Meyhanesi” yönünde yaptığı açıklamaları ve Meral Akşener’in parti kurma çalışmalarına ilişkin sorulan soruya Bahçeli şu yanıtı verdi: “Bizlerden ayrılmış olanlar veya ayıklanmış olanların siyasi tercihleri ile nasıl bir yol izleyecekleri onların bileceği iştir. Bu süreci takip ediyoruz. Önümüzdeki günlerde millet olarak göreceğiz.

‘Kör Niko Türkiye’nin gündeminin önüne geçti ben de ona yanıyorum’

Çanakkale şehitlerinde adaletle ilgili bir toplantının yapıldığı bir dönemde bazı CHP’lilerin çilingir sofrası olarak içki aldıklarına dair basında yer alan görüşler olmuştur. CHP yöneticileri de bunu yapanları tespit etmek suretiyle gerekli tedbirleri alacaklarını ifade etmişlerdir. Türkiye’de şehitlerimizin bulunduğu herhangi bir yerde çilingir sofrası kurulması, rakı veya değişik içkilerin içilmesini doğru bulmuyoruz. Türkiye’de içki yasağı da yoktur. Herkes istediği yerde içki alabilir. Ama bu şehitlerimizin olduğu yerde değil meyhanelerde olması lazım. İstanbul’da da çok fazla tarihi meyhaneler vardır. Bunlardan birisi de Kör Niko’dur. Tabi basında bazı kavramlar yer aldı. Kör Niko Türkiye’nin gündeminin önüne geçti ben de ona yanıyorum.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.