sinop-haber FETÖ’nün sivil imamından, Ergenekon kumpası mağduru askerlerin çocuklarına burs

0
282
sinop-haber FETÖ'nün sivil imamından, Ergenekon kumpası mağduru askerlerin çocuklarına burs
sinop-haber FETÖ'nün sivil imamından, Ergenekon kumpası mağduru askerlerin çocuklarına burs
15 Temmuz darbe girişiminin merkezi olan Akıncı Üssü davası devam ediyor. Davada yargılanan FETÖ’nün sivil imamı olduğu iddia edilen Hakan Çiçek’in sözleri ise mahkemeye damgasını vurdu. Ankara’da Anafartalar Lisesi’nin sahibi olan Çiçek, ‘Ben nasıl bir FETÖ mensubuyum ki yargılanan Ergenekon, Balyoz sanıklarının çocuklarına burs verdim?’ dedi.

Çiçek’in bu sözlerini Posta gazetesinden Nedim Şener köşesine taşıdı. Şener şunları yazdı:

Bir kişi düşünün; Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen Altunizade’deki FEM dershanesinin üzerinde kalırken, orada çay ocağını işletsin.

Bir kişi düşünün; eşi

Tüm bu gerçeklere rağmen ancak bir FETÖ’cü bu yalanları bu kadar rahat söyleyebilir. O FETÖ’cünün adı Akıncı Üssü davasında yargılanan Hakan Çiçek. Diğer sivil imamlar gibi yargılama sırasında yalanları insanların aklıyla alay edercesine söylüyor.

Akıncı Üssü duruşmasında 5.gün! Akın Öztürk fotoğrafını kabul etti

Ben buna şaşırmıyorum. 10 yıldır FETÖ’nün yalanlarını insanlara anlatmaya çalışıyorum.

Hele sivil imamlardan Kemal Batmaz’ın Akıncı Üssü’ndeki fotoğraflarını inkar etmesi, Necmettin Oruç’un, kameradaki görüntüsü için “ürün yerleştirme gibi insan yerleştirme” demesi benim için şaşırtıcı değil. Kemal Batmaz’ın “darbe sabahı Kazan’a arsa bakmaya gittim” ya da Nurettin Oruç’un, “hayvancılıkla ilgili belgesel çekmek için orada bulunuyordum” demesi sadece gülünç.

Utanmazlığına şaşırdım

Ama itiraf etmeliyim şaşırdığım bir konu var; sivil imamlardan Hakan Çiçek, Ankara’da Atatürkçü kimliğiyle bilinen Anafartalar Lisesi’nin sahibi. Şaşırtıcı olan bu değil FETÖ’cüler her kılığa girer. Şaşırtıcı olan, FETÖ’cü polis, savcı, hakim ve gazetecilerin el birliğiyle kurdukları Balyoz kumpası davasında hapse giren subayların çocuklarına burs vermiş olması.

FETÖ’nün sivil imamı Hakan Çiçek bunu şöyle anlatıyor ifadesinde; “Gizli FETÖ diye söylenen okul, Balyoz ve Ergenekon kumpas davalarında babaları yargılanan 7-8 öğrenciye burs verdi. Bu insanların anneleri her daim okula geldikleri zaman bize teşekkür ediyorlardı. Hapisten bize mektup yazarak teşekkür edenler oldu.

Ben nasıl bir FETÖ mensubuyum ki yargılanan Ergenekon, Balyoz sanıklarının çocuklarına burs verdim?” Yani FETÖ, babalarını kumpasla hapsettikleri çocuklara Anafartalar Koleji’nde burs vermiş! FETÖ işte tam budur.

Bizim aklımızın almadığını FETÖ yapar.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.