sinop-haber Güvenlik görevlisinden örnek davranış

0
328
sinop-haber Güvenlik görevlisinden örnek davranış
sinop-haber Güvenlik görevlisinden örnek davranış
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Atatürk Kent Park’ta cüzdanını ve araç ruhsatını kaybeden vatandaşın imdadına yetişen güvenlik personelini ödüllendirdi.

Manisa’da Atatürk Kent Park’ta devriye gezdiği sırada bir vatandaşın cüzdanını ve araç ruhsatını kaybettiğini fark ederek vatandaşa ulaşan ve eşyalarını eksiksiz teslim eden Halit Okar isimli güvenlik personeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından ödüllendirildi.

Vatandaşın üzüntüsünü kısa sürede sevince çeviren personelin davranışının herkese örnek olması gerektiğini belirten Başkan Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil ettiğin için tebrik ediyor ve bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Ergün, güvenlik personelini çeyrek altınla ödüllendirdi.

“Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil etti”

Halit Okar isimli güvenlik personelinin, sabah devriye gezerken bulduğu cüzdan, para ve kimlik kartlarının sahibini bularak sağ salim teslim ettiğini hatırlatan Başkan Ergün, “Şahsım, Daire Başkanlığı ve tüm Manisa Büyükşehir Belediyesi adına kendisini tebrik ediyorum. Ufak da olsa bir hediyeyi kendisine takdim etmek istedik. Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil ettiği için tebrik ediyor ve bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu. Başkan Ergün, ödül töreninde hazır bulunan Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra’ya da teşekkür etti.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.