sinop-haber İstanbul’un ünlü gece kulübünün sahibi uyuşturucudan tutuklandı

0
398
sinop-haber İstanbul'un ünlü gece kulübünün sahibi uyuşturucudan tutuklandı
sinop-haber İstanbul'un ünlü gece kulübünün sahibi uyuşturucudan tutuklandı
İstanbul’da yapılan uyuşturucu operasyonunda 13 kişi gözaltına alındı. Aralarında ünlü eğlence mekanlarından biri olan Frame’nin sahibi Mehmet Şah Demir’in de bulunduğu zanlılardan Demir ve 10 kişi tutuklandı.

İstanbul’un ünlü eğlence mekânlarından Frame’nin sahibi Mehmet Şah Demir’in de arasında bulunduğu 13 kişi düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı. Aramalarda, 34 kilo 254 gram esrar, 5 kilo 340 gram extasy hap, 500 gram bonzai hammaddesi ve 518 gram bonzai ele geçirildi.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre hakkında, uyuşturucu hap ve Skunk imal etme ve ticaretini yapma suçlamasıyla emniyette sorgulanan Mehmet Şah Demir’in de arasında bulunduğu 13 kişi, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Demir ve 10 kişi tutuklanırken, 2 kişi serbest kaldı.

Galatasaraylı eski futbolcu Ümit Karan’ın Demir’in ortağı olduğu geçmiş yıllarda basına yansımıştı. Demir, Ümit Karan’ın 38’inci yaş günü kutlamalarında gündeme gelmişti. 2014 yılındaki o kutlamada ünlü futbolcuya koç hediye etmişti.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.