sinop-haber Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Atatürk’ü anlamak’ dersi

0
387
sinop-haber Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'Atatürk'ü anlamak' dersi
sinop-haber Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'Atatürk'ü anlamak' dersi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Okulu’nda ilk kez eğitim vererek, ‘Atatürk’ü Anlamak’ konulu derste gençlerle buluştu

19-20 Ağustos tarihlerinde Bülent Ecevit Siyaset Okulu binasında gerçekleştirilen iki günlük eğitimde CHP Genel Başkanı

Kılıçdaroğlu’ndan “Atatürk’ü anlamak” dersi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu verdiği ‘Atatürk’ü Anlamak’ dersinde, Türkiye’nin bugünü ve geleceği olarak nitelendirdiği gençlere, “Geçmişimizi çok iyi bilirsek, yaşanan olayların hangi gerekçelerle yaşandığını bilirsek, geleceği daha iyi kurgularız” dedi.

Ahmet Taner Kışlalı’nın ‘Atatürkçülük, geçmişin bekçiliği değil, geleceğin öncülüğüdür’ sözünü anımsatan Kılıçdaroğlu, Atatürk’ü anlamak için Kışlalı’nın bu sözünün iyi irdelenmesi gerektiğine dikkati çekti. CHP’nin stratejilerini yaklaşık iki saatte aktaran Kılıçdaroğlu, kendisini ilgiyle izleyen gençlerin yönelttikleri bütün sorulara cevap verdi.

İki gün süren Eğitici Eğitimi’ni değerlendiren Aytuğ Atıcı, “Türkiye’nin CHP’ye, CHP’nin de Parti Okulu’ndan yetişen gençlere ihtiyacı var. Bugün 66. Eğitici Eğitimi’ni gerçekleştiriyoruz ve CHP Parti Okulu öz gücü olan eğitmenlerle büyüyor ve güçleniyor” açıklamasını yaptı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.