sinop-haber Kurban keserken maganda kurşununun hedefi oldu

0
456
sinop-haber Kurban keserken maganda kurşununun hedefi oldu
sinop-haber Kurban keserken maganda kurşununun hedefi oldu
Aydın’da kurban keserken bacağından yaralanan ve hastaneye götürülen 56 yaşındaki Mehmet Toyga’nın, maganda kurşunuyla vurulduğu ortaya çıktı.

Satın aldığı kurbanlık boğayı Emirdoğan Mahallesi’ndeki evinin bahçesinde komşularıyla kesmeye çalışan Mehmet Toyga, bir anda sol bacağında acı hissetti. Kurbanın derisini soyarken aniden yere yığılan ve bacağından kan aktığını farkeden Toyga, bıçak yarası olabileceğini düşünen yakınları tarafından Aydın Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Ancak, burada Toyga’nın bacağından, kurşunla vurularak yaralandığı ortaya çıktı.

“Neye uğradığımı anlayamadım”

Bacağındaki kurşun ameliyatla çıkarılacak olan Mehmet Toyga, “Kestiğim kurbanın derisini yüzüyordum. Bu sırada komşularım da yardımcı oluyordu. O esnada ‘pat’ diye bir ses geldi. Ne olduğunu bile anlayamadım. Yüksek tansiyon hastasıyım. Bu nedenle bacağımdaki damarlardan biri patladı zannettim. Pet şişe gibi patladı. Kurşun gelmiş ve kemiği çatlatmış. Civardan hiçbir silah sesi duymadım. Hastaneye geldiğimde bacağımda kurşun olduğunu öğrendik. Şimdi kurşunun çıkartılması için bekliyorum” dedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.