sinop-haber Milli Piyango Süper Loto sonuçları belirlendi

0
403
sinop-haber Süper Loto 31 Ağustos sonuçları ve 8. devir Milli Piyango tarafından duyuruldu
sinop-haber Süper Loto 31 Ağustos sonuçları ve 8. devir Milli Piyango tarafından duyuruldu
Süper Loto’nun 31 Ağustos 2017 sonuçları Milli Piyango tarafından duyuruldu. 17 milyon TL’yi aşkın ikramiyenin sahibi merakla beklenirken kurumdan talihli adaylarını üzen açıklama geldi. İşte, Süper Loto 515’inci hafta çekilişinde elde edilen rakamlar ve resmi sonuçlar…

MPİ Süper Loto sonucu için heyecanla bekleyen şans oyunu tutkunlarına kötü haberi verdi. Milli Piyango İdaresi’ne ait olan internet adresi üzerinden izlenebilen çekilişte belirlenen 6 numara talihli adaylarına duyuruldu. İşte, Süper Loto’nun dün akşamki çekilişi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

SÜPER LOTO SAAT KAÇTA ÇEKİLİYOR?

Kurumun düzenli olarak 21:15’te gerçekleştirdiği çekilişler yetkili heyetin katılımıyla düzenlenecek. Ayrıca yetkililere ek olarak bölgede görevli olan noter de çekilişe katılacak. 21:15’te başlayan çekilişin sonuçları yaklaşık 5 dakika süren canlı yayının ardından açıklanırken resmi sonuçlar ile kazanan il ve ilçenin 21:30’da belli olması bekleniyor.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI (31 AĞUSTOS 2017)  4, 9, 26, 30, 37, 50


KİMLER ÇEKİLİŞİN ARDINDAN İKRAMİYE ALABİLİYOR?

Kurumun yaptığı çekiliş sonrası küre içerisinden belirlenen rakamlardan 3 ve daha fazlasını bilen kişiler oyunun ardından ikramiye alabilecek. Öte yandan 6 bilen kişi ya da kişiler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Sonuçlara göre ikramiyelerinde 3 ve 4 bilenler tutarları MPİ bayilerinden 5 bilenler şubelerden 6 bilenler ise MPİ Genel Müdürlüğü’nden tutarlarını temin edebilecekler.

Bundan önceki süreçte 11 hafta devreden loto oyunu 37 milyon TL’lik dev ikramiyeyi vermiş ardından yeni bir devir süreci başlamıştı. Ankara’nın şanslı il olduğu o çekilişin ardından 7 hafta geçmesine rağmen kazanan şans oyunu meraklısı çıkmamıştı. Yeni haftada büyük ikramiyenin sahibinin olup olmayacağı ise kurumun yapacağı açıklama ile birlikte ortaya çıkacak.

ÖNCEKİ HAFTANIN SONUÇLARI NELERDİ?

514. haftada yapılan çekilişte 12,17,18,37,45 ve 46 sonuçları elde edilmiş çok geçmeden yedinci devirin gerçekleştiği açıklanmıştı.

LOTO TALİHLİSİNİN BAŞI BELADAN KURTULMADI

Edirne’nin Süloğlu İlçesi’nde tarım ürünleri satan bir firmada hamallık yapan Fuat Özdemir, 2014 yılı Eylül ayında Süper L.’dan 11 milyon 345 bin 642 lira ikramiye kazandı. Hayatı bir anda değişerek yaşadığı ilçeden ayrılan Özdemir, kazandığı parayı nasıl kullanacağını bilemeyince yanında hamal olarak çalıştığı patronu B.A.’dan yardım istedi.

Bir süre sonra Edirne Cumhuriyet Savcılığı’na giden Fuat Özdemir, patronu B.A.’nın kendisini kandırarak kazandığı 11 milyon liranın 5 milyon 300 bin lirasını aldığını söyleyerek şikayetçi oldu. Savcılık konuyla ilgili soruşturma başlatırken, patron B.A.’nın hesaplarına mahkeme kararıyla tedbir koydu. Yerel mahkeme kupona ortak oldukları yönündeki karar vermesinin ardından dosya Yargıtay’a gitti.

 

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.