sinop-haber Okul bahçesindeki servisçi çatışmasında 16 el silah atılmış

0
546
sinop-haber Okul bahçesindeki servisçi çatışmasında 16 el silah atılmış
sinop-haber Okul bahçesindeki servisçi çatışmasında 16 el silah atılmış
İstanbul’da ilkokulda 1 kişinin ölümüyle sonuçlanan servisçi çatışmasında 7 kişi gözaltına alındı. Korkunç olayda ölen servisçinin “kasten yaralama” suçundan 3 ayrı polis kaydı olduğu, aranan kişilerden birinin de “çocuğun cinsel istismarı”ndan sabıkası olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Ümraniye’de bir ilkokul bahçesinde önceki yıldan husumeti olan iki servis şirketi sahibinin kavgası silahlı çatışmaya dönmüştü. Sarılar Tur’un sahibi Ramazan Sarı ile Ömeroğlu Tur’un sahibi Cüneyt Elik arasındaki çatışma Elik’in ölümüyle sonuçlanmıştı. Olayda 7 kişi gözaltına alındı, 3 kişi ise firari durumda. 

Çatışmada ölen Cüneyt Elik’in “kasten yaralama” suçundan 3 kez polis kaydı olduğu ortaya çıktı. Polisin yakalamaya çalıştığı kişilerden 1’inin de “çocuğun cinsel istismarı” ndan polis kaydı bulunuyor.  

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre 2 grup arasındaki husumet geçtiğimiz yılın temmuz ayına dayanıyor. Otomobillerinde taşlı sopalı saldırıya uğrayan grubun üyeleri, bunu yaptıranın diğer servis şirketi olduğunu iddia edip polise başvuruyor. Sarılar ve Ömeroğlu şirketleri çalışanları arasında silah ve bıçakların da kullanıldığı çatışmaya yol açan husumetin başlangıcı bu olaya dayanıyor.

CNN TÜRK muhabiri İsmail Umut Arabacı’nın edindiği bilgiye göre olay yerinde yapılan incelemede 16 mermi atıldığı ortaya çıktı. Olay yerinde yapılan incelemede 5 tane 9 mm, 6 tane 45’lik, 5 tane 7.65 mermi kovanı ile 1 tane 7.65 tabanca ve bir de levye bulundu. 

İşte o görüntüler!

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.