sinop-haber Ordu’da inek etinden ölüm iddiasına soruşturma

0
301
sinop-haber Tartıştıkları adamı bıçaklayıp hastane bahçesine atıp kaçtılar
sinop-haber Tartıştıkları adamı bıçaklayıp hastane bahçesine atıp kaçtılar
Ordu’da inek eti yedikten sonra rahatsızlandığı iddia edilen Nevzat Meşedüzü, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Ordu Valiliği, ilk bulgulara göre, gıda zehirlenmesi olduğununun değerlendirildiği olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Ordu’nun Çatalpınar ilçesinde, kesilen ineğin etinden yedikten sonra rahatsızlandıkları ileri sürülen 3 kişiden Nevzat Meşedüzü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti, 2 kişinin ise tedavisi sürüyor. 

Ordu’nun Çatalpınar İlçesi’ne bağlı Elmaköy Mahallesi’nde, geçen 11 Ağustos’ta meydana gelen olayda, T.T.’ye ait olan ineğin kesilmesinin ardından etinden yediği iddia edilen 3 kişi daha sonra rahatsızlanarak hastaneye götürüldü.

Valilik soruşturma başlattı

Kesilen hayvandan hastalık bulaştığı iddiaları üzerine Ordu Valiliği tarafından soruşturma başlatıldı. Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Çatalpınar İlçesi Elmaköy Mahallesi’nde, 11 Ağustos günü 3 vatandaşımız rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştır. Hastaneye kaldırılan 1 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 2 vatandaşımızın da tedavisinin sürdürüldüğü olayın, ilk bulgulara göre gıda zehirlenmesi olduğu değerlendirilmektedir. Olayla ilgili adli ve idari makamlarca gerekli tahkikat ve soruşturma yapılmaktadır.”

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.