sinop-haber Oto hırsızlığı şüphelisinin üzerinden cinayet silahı çıktı

0
390
sinop-haber Oto hırsızlığı şüphelisinin üzerinden cinayet silahı çıktı
sinop-haber Oto hırsızlığı şüphelisinin üzerinden cinayet silahı çıktı
İstanbul’da çalıntı bir otoyla yakalanan şüphelinin üzerinden çıkan seri numarası silinmiş silahın balistik incelemesinde cinayette kullanıldığı tespit edildi. Şüpheli 21 yaşındaki Serhat İ. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polis şüphelinin bu tabancayla öldürülen 30 yaşındaki Emrah Şarman cinayetiyle  ilgisini araştırıyor.

Cinayet geçtiğimiz Haziran ayında olmuştu

Bağcılar, Demirkapı mahallesi, 1596 sokak ile 1700 sokağın kesiştiği yerde 12 Haziran tarihinde meydana gelen olayda iki grup arasında yaşanan kavga sırasında silahlar ateşlenmiş kalbine bir kurşun isabet eden Emrah Şarman öldürülmüştü. Polis olay yerinde 25 adet boş kovan bulurken, ölen kişinin dolandırıcılık suçundan polise geliş kaydı olduğu tespit edilmişti.Güvenlik kameralarının olmadığı bir noktada yaşanan olay bugüne kadar faili meçhul olarak kalmıştı.

Polis cinayet dosyasını tekrar açtı

Polis bu gelişme üzerine cinayet dosyasını tekrar açtı. Cezaevinde bulunan Serhat İ.’nin cinayet olayıyla ilgili tekrar sorgulanacağı öğrenildi. Yetkililer olayla ilgili soruşmanın çok yönlü sürdüğü belirtildi.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.