sinop-haber Parktaki cinayet küfürleşme yüzünden işlendi

0
424
sinop-haber Parktaki cinayet küfürleşme yüzünden işlendi
sinop-haber Parktaki cinayet küfürleşme yüzünden işlendi
Eskişehir’de dövülerek ve kesici aletle öldürülen 62 yaşındaki Selami Turfan’ın cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan 3 kişi, ifadelerinde olayın küfürleşme yüzünden meydana geldiği öne sürdü.

Su dökerek ayıltmaya çalışmışlar

Kenan E., yanına arkadaşları Fatih Ş. ve Mustafa G.’yi alarak Sakintepe Mahallesi’nde Selami Turfan’ın evine görüşmeye gitti. iddiaya göre burada çıkan tartışma ve küfürleşmenin ardından Kenan E. ile arkadaşları Selami Turfan’a bıçak ve yumrukla saldırdı. Turfan aldığı yumruk ve bıçak darbeleriyle hareketsiz yere yığıldı. 3 şüpheli otomobile aldıkları Turfan’ı bir eve götürdü ve burada üzerine su dökerek ayıltmaya çalıştı. Şüpheliler Turfan’ın ayılmaması üzerine onu otomobilin bagajına koyup Şirintepe Mahallesi’ndeki Havacılar Parkı’na götürdü. Turfan’ı parkta bir ağacın yanına bırakarak kaçtı.

Yetkililer Kenan E., Fatih Ş. ve Mustafa G.’nin saklanmasına yardım eden 4 kişiyi gözaltına aldıklarını, bunlardan 2’sinin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldığını belirtti. Gözaltındaki 3 şüpheli ile kendilerine yardım ettikleri öne sürülen 2 kişi, sorgulamaları tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilecek.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.