sinop-haber Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu’nun atletli fotoğrafı vatandaşıma hakarettir

0
321
sinop-haber Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafı vatandaşıma hakarettir
sinop-haber Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafı vatandaşıma hakarettir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 39. Muhtarlar Toplantısı’nda konuştu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü sırasında atletiyle çektirmiş olduğu fotoğraf hakkında, ‘Atletle bir yemek yiyor, bir gazete başlık atmış, vatandaş filanca. Bu benim vatandaşıma hakarettir. Benim vatandaşım, ana muhalefetin başında olacak, çağıracak gazeteciyi gel, benim fotoğrafımı çek, Atatürk’ü atletle görüp de resim çektirdiğine şahit oldun mu?’ dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 39. kez muhtarlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle konuştu:

Bu buluşmamızı ülkemizdeki tüm muhtarlarımızla kucaklaşıncaya kadar devam ettireceğiz. Muhtarlarımızın hem mahallelerindeki hem de kurumlar nezdindeki itibarlarının zaten olması gereken seviyeye çıktığı haberlerini alıyorum.

Sandıktan başarı ile çıkmak her babayiğidin harcı değildir. Seçimle göreve gelenlerden bazıları ile anlaşamıyor olabiliriz. Milletimize bunu anlatıp izah ederiz. Yeni yapılmakta olan binamızda aynı anda 2 bin kişiye hitap etme, ikramımızı yapma imkanımız olacak. Çok daha seri bir şekilde bu toplantılarımızı devam ettireceğiz.

“Cudi’de, Gabar’da ne yapıyorsak, her yerde aynısını yapmaya devam edeceğiz”

Cerablus’a, Rai’ye, El Bab’a indik. Oradaki 2000 kilometrekarelik alanı kontrol altına aldık. Yapmak istedikleri neydi?

Önümüzdeki sorunları çözmek için ya bir yol bulacağız, ya bir yol bulacağız. Şartları önümüze katıp değiştirerek hedeflerimize ilerleyeceğiz. Biz şurada 15 senede 19 bin 500 kilometre bölünmüş yol yaptık. Su konusunda barajlarda hiçbir zaman olmamış sayıda baraj yaptık.

Her dediklerini yapan bir Türkiye hayali ile yanıp tutuşanlar, biz onurlu ve dik bir duruş sergiledikçe adeta kuduruyorlar. İçimizdeki bazıları ile birlikte bu güçlerin en büyük hayalidir ama biz artık eski Türkiye’ye dönmeyeceğiz.

“Bazıları, ‘havalimanı istemezük’ dedi, kim bunlar? komünistler, komünistler”

Yanlarına havalimanı geliyor, bazıları “havalimanı istemezük” dedi. Yıllarca havalimanı dendi, bunlar “istemezük” dedi. Kim bunlar? Komünistler, komünistler. Bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever değildir. Bu tür hizmetleri verdiğiniz zaman çılgına dönüyorlar.

”Vatandaşıma hakarettir”

Atletle bir yemek yiyor, bir gazete başlık atmış, vatandaş filanca. Bu benim vatandaşıma hakarettir. Benim vatandaşım, ana muhalefetin başında olacak, çağıracak gazeteciyi gel, benim fotoğrafımı çek, Atatürk’ü atletle görüp de resim çektirdiğine şahit oldun mu?

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Sen hiç Atatürk’ü böyle gördün mü?

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.