Son dakika… Türkiye genelinde ‘Huzur Arife Operasyonu’ başladı

0
354
Son dakika... Türkiye genelinde 'Huzur Arife Operasyonu' başladı
Son dakika... Türkiye genelinde 'Huzur Arife Operasyonu' başladı
Emniyet Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Türkiye genelinde otobüs terminali, tren garı, havalimanı ve deniz iskelelerinde yapılan “Huzur Arife Operasyonu” kapsamında, İstanbul’da da uygulama gerçekleştiriliyor

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Türkiye genelinde otobüs terminali, tren garı, havalimanı ve deniz iskelelerinde gerçekleştirilen “Huzur Arife Operasyonu” kapsamında, İstanbul’da 39 ilçede uygulama yapılıyor.

Türkiye genelinde 81 ilde başlatılan ve bayram süresince devam edecek uygulamalar kapmasında, İstanbul’da gerçekleştirilen uygulamalara narkotik suçlarla mücadele, mali suçlarla mücadele, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik kuvvet ve trafik ekiplerinin de aralarında olduğu çok sayıda polis katılıyor.

Bayram tatili için şehir dışına çıkanların yoğunluk oluşturduğu Pendik İskelesi’nde, araçların iç ve bagaj kısımları tek tek arandı. Ekipler, kontrollerde şahısların da üst aramasını da gerçekleştirirken, şüpheli şahısların Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yapıldı. Bayram nedeniyle uzun araç kuyruklarının oluştuğu iskele önünde ekipler, araçların gerekli kontrollerini sağladıktan sonra gemiye geçişine izin veriyor.

Ayrıntılar Geliyor…

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.