Trafikte tehlikeli hareket

0
410
Trafikte tehlikeli hareket
Trafikte tehlikeli hareket
İstanbul Kağıthane Tüneli’nde motosikletin ön tekerine kaldırarak seyir ederken kaza geçirdi. Motosikletin sürücüsü bir anda dengesini yitirerek takla atmaya başladı.

İstanbul Kağıthane Tüneli’nde arkadaşlarıyla sözde şov yapmak isteyen motosikletli kişi faciaya davetiye çıkardı. Tünel içerisinde tek tekerinin üzerinde giden motosikletli takla atarak yerde sürüklenirken o anlar arkadaşının kask kamerasına yansıdı.

Bir motosikletlinin Kağıthane Tüneli’ndeki sözde şovu adeta faciaya davetiye çıkardı. Tünel içerisinde motosikletinin ön tekerine kaldırarak seyir eden motosikletli, bir anda dengesini yitirerek takla attı. Motosikletiyle birlikte metrelerce sürüklenen genç, kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken faciaya davetiye çıkardığı o anları ise arkadaşının kask kamerasına yansıdı. Kask kamerasına yansıyan görüntüler tehlikenin boyutunu gözler önüne seriyor. Görüntülerde gencin tek teker üzerinde tünel içerisindeki emniyet şeridinde hızlı bir şekilde ilerlediği görülüyor. Ön tekerini havya kaldırarak ilerleyen gencin dengesini kaybederek motoruyla birlikte takla attığı görülüyor. Gencin motoruyla birlikte yerde sürüklenirken diğer şeritten ise araçların geçtiği görülüyor. Kazayı şans eseri hafif sıyrıklara atlatan gencin diğer araçların altında kalmaktan kıl payı kurtulduğu görüntülerde görülüyor. Öte yandan motosikletlilerin özellikle Kağıthane Tünelinde sık sık bu tür tehlikeli şov yapmaları ve trafiği tehlikeye soktukları anlar kameralara defalarca yakalanmıştı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuşturCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.