Vatandaş İçin İftar! Özel Harekat Polisleri İçin İftihar Vakti

0
458
Vatandaş İçin İftar! Özel Harekat Polisleri İçin İftihar Vakti
Vatandaş İçin İftar! Özel Harekat Polisleri İçin İftihar Vakti

Hakkari Bölgesinin o zorlu coğrafyasında huzuru ve güvenliği sağlamak adına terörle mücadeleyi amansız şekilde sürdüren Özel Harekat Polisleri (PÖH), elleri her an tetikte nöbet tuttukları kale görünümlü karakol üs bölgelerinde oruçlarını açıyorlar. 

İftar vaktinde okunan ezan ile sofrada bir araya gelen polis özel harekat ekipleri, dua ederek orucunu açar iken, vazife arkadaşları da nöbeti devralıyor. Hakkari şehrinin çevresindeki hakim tepelerde oluşturulan karakol bölgelerinde vazifesini gerçekleştiren Özel Harekat Polis ekipleri, olası terör faaliyetlerine karşı ısı bazlı termal kameralarla her türlü hareketliliği de yakından takip ediyor.

ELİ KANLI HAİNLER TERÖR ÖRGÜTLERİ SALDIRMAK İÇİN İFTAR VAKTİNİ BEKLİYOR

Cumartesi gecesi iftar vaktinde Van’ a bağlı Gevaş İlçesi’ nde eli kanlı hain terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik roketatarlı saldırı düzenlenmişti. 

TERÖRE KISKAÇ

Terörle mücadele Ramazan’da da kesintisiz devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), son 1 haftada 37 hain PKK’lı teröristi etkisiz hale getirdi. Çok sayıda sığınak ve depo da imha edildi. Bingöl’de dün yapılan operasyonda bir uzman çavuş şehit oldu. 3 terörist ise öldürüldü.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.