‘Yeni parti’ iddiası gerçek mi olacak?

0
407
'Yeni parti' iddiası gerçek mi olacak?
'Yeni parti' iddiası gerçek mi olacak?
MHP’den ihraç edilen isimlerden Meral Akşener ile Ümit Özdağ bugün katılacakları bir düğünde kameralar karşısına geçecek.

MHP geçtiğimiz yıl 19 Haziran günü kurultaya gitmiş; Meral Akşener, Ümit Özdağ, Koray Aydın ve Sinan Oğan, Bahçeli’nin karşısına rakip olarak çıkmıştı. Ancak söz konusu kurultay mahkemeye taşınmış ve aradan geçen sürede süreç yılan hikayesine dönmüştü. Geçtiğimiz 20 Haziran günü de

”Açıklama da gelebilir”

Tüm bu tartışmalardan sonra parti kuracağı iddia edilen isimlerden Meral Akşener ile Ümit Özdağ bir araya geliyor. İkilinin; gazeteci Servet Avcı’nın oğlunun Ankara’da, Ziya Gökalp Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek düğün törenine katılacakları ve ‘yeni parti’ için görüş alış-verişinde bulunacakları öğrenildi. Görüşmenin seyrine göre; Akşener ve Özdağ’ın düğün sonrası kameralar karşısına geçerek açıklama yapabilecekleri bildirildi. İki ismin eğer anlaşırlarsa ‘birlikte hareket edeceklerini kamuoyuna duyurmaları’ bekleniyor. Diğer ‘muhalif’ isimler Sinan Oğan ve Koray Aydın’ın ise MHP’de genel başkanlık yarışına girme niyetinde oldukları belirtiliyor.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.