Hamile Kadın Trende Doğurdu!

0
680
Hamile Kadın Trende Doğurdu!
Hamile Kadın Trende Doğurdu!

Kayseri’den Adana’ya seyahat gerçekleştiren Anadolu Mavi Treni’nin yolcusu Zekiye Kurt’un tren sırasında doğum sancısı başladı. Aynı anda trende yolculuk gerçekleştiren bir hemşire, görevli olduğu bir hastanedeki doktoru arayarak cep telefonuyla aldığı direktifler doğrultusunda hamile olan kadını doğurttu.

HAMİLE KADIN TRENDE DOĞUM YAPTI

Tren, Niğde’nin Çiftehan bölgesine yaklaştığı anda Zekiye Kurt, doğumu gerçekleştirdi ve bir kız bebek dünyaya getirdi.
Çiftehan Tren İstasyonu’na gönderilen 112 acil servis sağlık görevlileri, ilk bebeğin göbek kordonunu kesti ve daha sonrasında da vagonun ara boşluğunda yatan anneye tıbbi müdahaleyi gerçekleştirdi.Anne ve bebek 112 servis ambulans ile Adana’daki bir hastaneye götürüldü.

Zekiye Kurt doğuma daha 2 ay’ın olmasına rağmen erken doğum gerçekleştirdiğini iddia etti.Zekiye Kurt’un doğum yaptığı sırada eşine telefon açılarak müjdeli haber verildi.

Müjdeli eşi alan Zekiye Kurt’un eşi sevinç çığlıklarına boğuldu.Ve bir kız çoçugunun dünyaya geldiğini öğrenen baba acilen Niğde’den trene atlayıp Adana’nın yolunu tuttuğu belirtildi.

Kayseri’den Adana’ya seyahat gerçekleştiren Anadolu Mavi Treni’nin yolcusu Zekiye Kurt’un tren sırasında doğum  yapması çocuga dogdugu istasyonun isimi verilsin önerileri ortaya koyuldu.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.