İETT’den Son Dakika Açıklaması! Yaz Tarifesine Geçiliyor

0
601
İETT'den Son Dakika Açıklaması! Yaz Tarifesine Geçiliyor
İETT'den Son Dakika Açıklaması! Yaz Tarifesine Geçiliyor

İETT Eylül ayından bu zamana kadar kış tarifesine göre hizmet veren İETT, 12 Haziran Pazartesi günü yaz tarifesine geçilecek.

İETT 12 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ YAZ TARİFESİNE GEÇİYOR!

10 Eylül’den bu zamana kadar İETT, kış tarifesinde hizmet veriyordu İETT’den yapılan açıklamaya göre 12 Haziran Pazartesi günü yaz tarifesinde hizmet verileceğini duyurdu.İETT araçlarını kullanan yolcular yaz tarifesiyle ilgili deyatları ve hareket saatlerini “www.iett.istanbul” internet adresi ile akıllı cihazda yer bulunan mobil uygulama olan ‘’MOBİETT’’ uygulamasından öğrenebilirler.

YOLCULAR YAZ TARİFESİNE İLİŞKİN DETAYLARI ‘’WWW.İETT.İSTANBUL’’ ADRESİNDEN ULAŞABİLECEKLER

Konuya ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre, yolcular, hat ve hareket saatlerini “www.iett.istanbul” internet adresi ile akıllı cihaz ve telefonlarda bulunan mobil uygulama olan ‘’MOBİETT’’ uygulamasından öğrenebilecek.

İETT, yolculuk durumu ve hareketini göz önünde bulundurarak yılda iki kez yaz ve kış tarifesi olarak programladığı hat-hareket saatlerindeki yaz uygulamasını 12 Haziran pazartesi günü başlatacak.

Söz konusu düzenleme yapılırken okulların kapanmasıyla birlikte yoğunlaşan tatil hareketleri ve özellikle il dışlarındaki tatillik bölge yerlerine artan talep göz önünde bulunduruldu.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.