İstanbul’da 9 Haziran İtibariyle Şu Yollar Kapalı!

0
585
İstanbul'da 9 Haziran İtibariyle Şu Yollar Kapalı!
İstanbul'da 9 Haziran İtibariyle Şu Yollar Kapalı!

Ataşehir’de yer alan Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek olan Fenerbahçe-Beşiktaş Sampo Japan Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play Off Final müsabakası sebebiyle saati ile 17.00’den itibaren bazı yollar trafiğe kapalı olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Ataşehir’de bulunan Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanacak olan Fenerbahçe – Beşiktaş Sampo Japan Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play Off Final müsabakası sebebiyle 9 haziran Cuma günü saat 17.00’den itibaren bazı yollar trafiğe kapalı olması bekleniliyor.

9 HAZİRAN CUMA GÜNÜ İSTANBUL’DA TRAFİĞE KAPALI OLAN BAZI YOLLAR

Ataşehir’de bulunan Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanacak olan Fenerbahçe – Beşiktaş Sampo Japan Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play Off Final müsabakası sebebiyle İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak işte o yollar.

Trafiğe kapatılacak yollar şöyle: “Ihlamur Sokağın (Halk Caddesi dönel kavşağından Sarı Mimoza Sokak kavşağına kadar olan kısım) trafiğe kapatılacak. Sarı Mimoza Sokak, Leyla Sokak, Halk Caddesinden Ihlamur Sokağa trafik akımı verilmeyecek, Halk Caddesinden gelen trafik akımı Çiğdem Sokak, Fesleğen Sokak ve Atatürk Sokağa yönlendirilecek.
Sarı Mimoza Sokaktan gelen trafik akımı Açelya Sokak ve Fulya Sokak istikametine yönlendirilecek.”

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.