İzmir’de Dehşet İnfaz!

0
642
İzmir’de Dehşet İnfaz!
İzmir’de Dehşet İnfaz!

Olay, dün gece vakitlerinde İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Şevket İnce Mahallesi 2162/3 mahalledeki bir gece kondu da meydana geldi.

Gelen bilgilere göre, Özkan Cengiz, babası Mehmet Cengiz ve Kadir Aslan evde oturdukları sırada henüz anlaşamayan bir sebeple kimliği teşhis edilemeyen kişi veya şahıslar tarafından pompalı tüfekle tarandılar.

SALDIRGANLAR AV TÜFEGİ İLE SALDIRDIKLARI 3 KİŞİYİ KATLETTİ

Azılı Saldırganlar, Özkan Cengiz, babası Mehmet Cengiz ve Kadir Aslan’ı vahşice katlettikten sonra evi ateşe vererek kaçtılar. Bu sırada silah seslerini duyarak sokağa çıkan mahalle sakileri, Cengiz ailesinin evinden alevlerin yükseldiğini görünce olayı polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine ihbar etti.

Olay yerine sev edilen itfaiye çalışanları, alevleri söndürmek için soğutma çalışmalarını hız verdi. Yangının ardından evde inceleme yapan itfaiye elemanları, yerde kurşunlara isabet olmuş  yatan 3 kişinin öldüğünü tespit ettiler.

Olay sonrası  inceleme başlatan emniyet ekipleri, cinayeti işleyen katilleri yakalamak için çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Öte yandan, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın olay yerine gelerek bilgi aldı.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.