Liselilerin Tehlikeli Mezuniyet Kutlaması

0
612
Liselilerin Tehlikeli Mezuniyet Kutlaması
Liselilerin Tehlikeli Mezuniyet Kutlaması

İstanbul Beşiktaş’ta özel bir Anadolu lisesinin talebeleri, mezuniyetlerini son model lüks araç grubu eşliğinde kutladı. Otomobillerin camlarına çıkan liseliler sahil yolunda tur atarak, hem çevreye torpil attı hem de “drift” yaparak trafiği tehlikeye düşürdüler.

ÖZEL LİSEDE EGİTİM GÖREN LİSELİLER MEZUNİYET KUTLAMASI İÇİN TRAFİĞİ BİRBİRİNE KATTI

Canlarını yok sayan kendini bilmez liseliler trafik ekiplerinin ikazlarına da aldırış etmeden tehlikeli kutlamalarına devam etti.
Beşiktaş Ulus’taki özel bir okulun 12.sınıf öğrencilerinin lüks otomobillerle grup halinde trafiğe çıkarak mezuniyetlerini kutlaması, aptalca ama bir o kadar da tehlikeli görüntülere neden oldu.

KENDİNİ BİLMEZ LİSELİLER HEM KENDİLERİNİN HEM BAŞKASININ CANINI TEHLİKEYE ATTI

Ellerinde mezun oldukları okulun flamalarıyla otomobilin camlarına çıkarak sahil boyunca tur atan liseliler, şarkı ve marşlarla doyasıya eğlendiklerini sandı.

TEHLİKEYİ UMURSAMAYAN LİSELİLERİ YOLDAN GEÇEN VATANDAŞLAR ŞAŞKINLIKLA İZLEDİ

Sahil boyunca lüks cip ve otomobillerle tur atan liselilerin, tehlikeye umursamamaları tepki çekti. Yoldan geçen halktan kimselerde ukala liselilerin tehlikeli mezuniyet sevincini izleyerek şaşkınlık yaşadı.İhbar üzerine trafik polisleri liselilerin araçlarını durdurdu ve bu samçmalığa son verildi.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.