Metro’da Taciz Girişimini Bir Kadın Böyle İfşa Etti

0
710
Metro'da Taciz Girişimini Bir Kadın Böyle İfşa Etti
Metro'da Taciz Girişimini Bir Kadın Böyle İfşa Etti

Edinilen bilgiye göre olay İstanbul metrosunda gerçekleşti. Gözlerinin önünde olan tacize sessiz kalmadığnı belirten bir kadın yolcu o anları cep telefonun kamerasıyla görüntüledi. Bununla da kallmayan genç kadın tacizcici olduğunu belirttiği adamın karşısına geçerek yaptığı şeyi herkesin içinde anlattı. Bu şahsın görüntüleri silmesini istemesine kulak asmayan genç kadın tüm yaşananları sosyal medya sayfasından paylaştı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüye her kesimden destek mesajları geldi. İşte genç kadının ‘tacize sessiz kalmayın’ diyerek paylaştığı o iletiler:

Dün metroda karşılaştığım ve çıılgına döndüğüm bir taciz olayını paylaşacağım. Mağdur olan kadın sussa dahi bizim susmamamız gerekiyor.

Hem uyuyor taklidi yapıp hemde eli yerinde durmuyor sapığın. Kızın davranışlarından  rahatsız olduğunu fark ettim ancak kız hiç birşey söylemedi.

Daha sonra kız rahatsız olup metrodan indi. Ben böyle devamlı kötü kötü bakıyorum suratına fakat adamda kesinlikle utanma duygusu olmadı.

Kız inerken arkasından etrafta kimse yokmuş gibi baktı. Ben bu rahatlığına çıldırdım elim ayağım titredi sinirden

Fakat sesimide çıkarmadım kız birşey söylemeyince sonra koydum kafama ben buna birşey demeden bu metrodan kesinlikle inemem bu sinir içimde kalamazdı.

İnmeden önce kalkıp karşısına geçtim, durup:”Bana bak pis sapık kızın bacağına dokunurken fotoğrafını çektim internette paylaşacağım kız rahatsız oldu indi” dedim

Bir sürü şey saydım bana demesin mi “Ben oruçluyum sen ne diyorsun?” şartel attı bende. Oruç mu kaldı git doya doya bulabildiğin her yemeği ye.

Peşimden bu da geldi sil fotoğraflarımı gerizekalı diyor birde tekrar tekrar ben oruçluyum diyor. Birde ben sanki ona iftira atmışım gibi davranıyor.

Allahtan ki etrafımızda insanlar bulunuyordu da korudu. Birde maganda dayağı yiyecektim. Lütfen başınıza böyle bişey gelirse susmayın bugün ona yarın bize olabilir.

Metroda taciz iddiası! Kaydedip sosyal medyadan ifşa etti

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.