Minik Ceylin’in Ölüm Nedeni Tespit Edilemedi

0
647
Minik Ceylin'in Ölüm Nedeni Tespit Edilemedi
Minik Ceylin'in Ölüm Nedeni Tespit Edilemedi

Küçük Ceylin’in cesedinin çürümeye başladığı için vücudunda parçalar alınarak detaylı otopsi yapılmasına karar verildi.Ceylin Atik’in başına sert bir cisimle vurularak veya boğularak öldüğünün tahmin edildiği ancak otopside bunun tam olarak tespit edilemediği iddia edildi.

OTOPSİDE TAM OLARAK TESPİT EDİLEMEDİ

Habertürk Haber Merkezi’nden Neşet Dişkaya’nın edindiği bilgilere göre, Ceylin Atik’in başına sert bir cisimle vurularak veya boğularak öldüğünün tahmin edildiği ancak otopside bunun tam olarak tespit edilemediği iddia ediliyor.

MİNİK CEYLİN’İN KATİLLERİNİN KORKUNÇ İFADELERİ

Ceylin’in katillerinde olan Ş.T.’nin ilk ifadesi, “Ceylin yere düştü öldü, ben de korktum sandığa sakladım” dediği vurgulandı. kocasıyla beraber gözaltına alınan söz konusu alçak kadının 2 çocuğunun olduğu 2008 ve 2009’da öldükleri belirtildi.Minik Ceylin’in küçük bedenini apartmanın kömürlük katında, sandık içine yerleştirilmiş olarak bulunan küçük çocuğun vahşice boğularak öldürüldüğü değerlendiriliyor.

Ceylin’in minik bedeninin apartmanın kömürlüğünde bulundu. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın “Çok üzücü bir durum. Bir yavrumuzun böyle öldürülmesi dolayı çok çok üzgünüz” dedi. Gece saatlerinde zanlılardan Ş.T.’nin annesi R.Ö. (62) de gözaltına alındı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.