Sevgilisiyle Bir Olup Kocasını Öldürdü

0
491
Sevgilisiyle Bir Olup Kocasını Öldürdü
Sevgilisiyle Bir Olup Kocasını Öldürdü

Elazığ’da, öldürüldükten sonra üstüne benzin dökerek yakılan İsa Uslu olayını araştıran polis ekipleri, cinayeti işleyen kişinin imam nikahlı eşi A.A. ve sevgilisi A.C. ile kardeşi E.C.’nin işlediğini tespit etti. Gözaltına alınan ve bugün adliyeye sevkedilen 3 Suriyeli şahıs tutuklanarak ceza evine konuldu.

Elezığ merkez Zafran Mahallesi’nde 4 Haziran günü çevredikilerin ihbarı üzerine boş bir arsada, öldürüldükten sonra üstüne benzi dökülerek yakılmış halde bulunan cesetle ilgili araştırma yapan polis ekipleri, kısa zaman içinde cinayetin faillerini enseledi. Olayın üstüne giden polis ekipleri, önce öldürülen İsa Uslu’nun Suriyeli 17 yaşında bulunan A.A. ile Yıldız Bağları Mahallesi’nde nikahsız yaşadığını saptadı.

KOCASININ KAFASINA KESERLE VURUP, ÜSTÜNE BENZİN DÖKÜP YAKMIŞLAR

Evde yapılan arama taramada yatak odasında ve salonda kan izlerine rastladı ve cinayet şüphelisi olarak Suriye uyruklu bayan arama kararı çıkarıldı. Mardin’de enselenen ve Elazığ’a götürülen Suriyeli A.A, Cinayet Büro Amirliği’nde verdiği ifadesinde eşi İsa Uslu’nun kendisinisürekli dövüp şiddet uyguladığını ve bu sebeble sevgilisi olduğunu iddia ettiği A.C. ve kardeşi E.C. ile kafasına keserle vurarak öldürdükten sonra sebetli motosiklet ile Zafran Mahallesi’ndeki boş bir alanda üstüne benzin dökerek yaktıklarını itiraf ettiği öğrenildi.

A.A.’nın verdiği bilgiler direktiflerde, Suriye uyruklu sevgilisi A.C. (22) ve kardeşi E.C. (22) de yaka paça gözaltına alındı. Emniyetteki sorgularının ardından bugün sabah saatlerinde adliyeye sevk edilen Suriye uyruklu 3 kişi, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu. sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.